Stránka pro odběratele zpráv

Přihlásíte-li se k odběru zpráv pomocí následujícího formuláře, budete dostávat nejvýše deset zpráv ročně o akcích pořádaných spolkem absolventů ČVUT FEL. Členství ve spolku absolventů ELEKTRA není podmínkou pro odběr zpráv.
Vyplňte, prosím, údaje v následující tabulce:
poř. zadávaná hodnota popis
1 Zde prosím zadejte svoji adresu (e-mail). Tento údaj je jediný nutno vyplnit, ostatní údaje jsou nepovinné.
2 Zde můžete zadat své heslo. Tento údaj je nepovinný. Pokud heslo nezadáte, vygeneruje jej systém automaticky. Heslo budete později moci použít k odhlášení nebo k opravě vložených údajů. Pokud heslo zapomenete, budete si jej moci nechat zaslat na výše uvedenou adresu prostřednictvím elektronické pošty.
3 Zde prosím zadejte své jméno (křestní). Tento údaj je nepovinný.
4 Zde prosím zadejte své příjmení. Tento údaj je nepovinný.
5 Zde prosím zadejte rok, ve kterém jste na FEL získali titul. Zadávejte jako čtyřčíslí. Tento údaj bude využit v případě, kdy budou rozesílány pozvánky na srazy absolventů jen některým ročníkům. Tento údaj je nepovinný.
Provede registraci nového uživatele. Použijí se všechna vyplněná pole. Zašle heslo odpovídající uvedenému e-mailu. Použije se pouze políčko e-mail. Umožní úpravu údajů uživatele, umožní i přidání dalších údajů. Vrátí pole ve formuláři na počáteční hodnotu.

Návštěvnost stránek