Zbyněk Škvor
komunikace
 Zpšt na domovskou stránku

Pravidla

která se snažím dodržovat při elektronické komunikaci.
prostředek, adresa
mobil Není-li domluiveno jinak, volám nejvýše do 21 hodin. Nevolám před osmou hodinou ranní.
Volat mi můžete kdykoli, mobil vypínám, pokud nechci být rušen. Při zmeškání hovoru volám zpět pouze na čísla, která jsou mi známa (tj. mám je v seznamu mobilního telefonu). Na vzkazy v hlasové schránce odpovídám, pokud zanechají číslo. Neodpovídám na nevyžádané telefonáty obchodních zástupců, dealerů, bankovních poradců a průzkumy veřejného mínění.
e-mail proděkana (science) Čtu a odpovídám denně večer, pokud jsem v dosahu internetu. Rychleji reaguji na poštu od členů KD FEL a vedoucího K13117, pokud mi urgentní potřebu vyřízení sdělí  SMS na můj mobil.
Poštu, která není odeslána z domény cvut.cz, považuji za externí a zásadně na ni v odpovědi neuvádím osobní údaje studentů ani zaměstnanců.
standardní fakultní e-mail (skvor)  Čtu a odpovídám obden. 
Poštu, která není odeslána z domény cvut.cz, považuji za externí a zásadně na ni v odpovědi neuvádím osobní údaje studentů ani zaměstnanců.
e-mail systému AMOS V průběhu semestru čtu a odpovídám jednou týdně. Mimo semestr jen výjimečně.
e-mail osobní (zbynek) Čtu dle uvážení, cca. jednou týdně.
ICQ Používám k soukromým účelům a pouze vyjímečně.
Skype Používám k soukromým účelům a pouze na cestách. 

Děkuji, že pro tato moje pravidla máte pochopení.
Pomáhají mi zorganizovat si lépe svůj čas. I když podle nich musíte někdy na odpověď čekat, pomáhají mi stihnout více věcí a dělat přitom méně chyb.Stránku spravuje  Zbyněk Škvor. Datum poslední revize:  6. srpna 2009

Návštěvnost stránek od 17. dubna 2003